Καλοκαιρινή Εκδήλωση: Τζουμέρκα 1881-1940 – Ο μετασχηματισμός μιας ορεινής περιοχής
Αξιότιμοι κυρίες – κύριοι,
H Πρόεδρος και τα Μέλη του Δ.Σ. της Ι.Λ.Ε.Τ., σας προσκαλούμε το Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 και ώρα 10:30 π.μ, στο Συνεδριακό Κέντρο του Δήμου Βορείων Τζουμέρκων στη Πράμαντα, προκειμένου να παρακολουθήσουμε τις εργασίες της Ημερίδας με θέμα:
“Τζουμέρκα 1881-1940: Ο μετασχηματισμός μιας ορεινής περιοχής.”
Η παρουσία σας θα μας γεμίσει χαρά
Ευχαριστούμε
![This image has an empty alt attribute; its file name is afisa-724x1024.jpg](https://www.ilet.gr/wp-content/uploads/2023/07/afisa-724x1024.jpg)
![This image has an empty alt attribute; its file name is %CE%A0%CE%A1%CE%9F%CE%93%CE%A1%CE%91%CE%9C%CE%9C%CE%91-722x1024.jpg](https://www.ilet.gr/wp-content/uploads/2023/07/%CE%A0%CE%A1%CE%9F%CE%93%CE%A1%CE%91%CE%9C%CE%9C%CE%91-722x1024.jpg)